İlgi Alanları


Tasarım, Yazılım ve Donanım


Elektrik, elektronik, makine, bilgisayar ve haberleşme alanlarında her türlü sistem için yazılım ve donanım düzeyinde araştırma geliştirme, tasarım, üretim, entegrasyon, tesis, işletme ve destek hizmetleri vermek.

Bilişim


Bilişim, haberleşme, ticari endüstriyel elektrik, elektronik, teknoloji geliştirme ve benzer sektörlerde; alt yapı işleri, bilumum ana taahhüt, taşeronluk, sistem, alt sistem, cihaz (yazılım veya donanım) yedek parça veya bileşen düzeyinde tasarım, imalat, tesis işletme, bakım onarım, modifikasyon, modernizasyon işleri, program ve proje yönetimi, sistem ve yazılım mühendisliği, ürün geliştirme ve imalatı, teknoloji geliştirme, temel ve uygulamalı araştırma geliştirme, danışmanlık, paket programlar, internet ve bilgisayar sistemleri üzerinde çalışan her türlü yazılımın ve sistemin geliştirilmesi, analizi.

AR/VR Uygulamaları


AR / VR gibi teknolojiler, havacılık sistemlerinin ve ekipmanlarının tasarımını, geliştirilmesini ve konuşlandırılmasını geliştirmek için zengin fırsatlar sunar. Müşterilerimize gerçek faydalar sağlamak için AR / VR teknolojilerinin tüm potansiyelinden yararlanmaya istekliyiz.

Insansız Hava Araçları


Sivil amaçlı, taktik ve operasyon odaklı mini drone (quadrator) sistemleri, kısa mesafeli (100 m maksimum), kısa süreli (20 dk maksimum), görüntü, ses, veri alma ve gönderme, nesne bırakma ve alma, arama ve tarama konularında araştırma geliştirme, tasarım, üretim, entegrasyon, işletme ve destek hizmetleri vermek.

Hava Araçları Simülasyonu


Hava araçlarının son derece gerçekçi simülasyonlarını oluşturarak, çeşitli koşullar altında davranışlarını ve performanslarını daha iyi anlayabilir ve bu bilgileri yeni ve geliştirilmiş uçakların tasarımını ve geliştirilmesini bilgilendirmek için kullanabiliriz. İster son teknoloji eğitim simülatörlerinin oluşturulması ister gelişmiş mühendislik araçlarının geliştirilmesi yoluyla olsun, ekibimiz havacılık endüstrisine gerçek faydalar sağlamak için hava aracı simülasyon teknolojilerinin tüm potansiyelinden yararlanmaya kendini adamıştır.

IoT, Sensör Sistemleri ve Veri Toplama


Bu en son teknolojilerden yararlanarak değerli içgörüler elde edebileceğimize, inovasyonu teşvik edebileceğimize ve çeşitli sektörlerdeki tekliflerimizi geliştirebileceğimize inanıyoruz. IoT, sensör sistemleri ve veri toplamanın tüm potansiyelini keşfetmeye kendimizi adadık ve müşterilerimize somut faydalar sağlamak için bu teknolojileri uygulamak için her zaman yeni ve heyecan verici yollar arıyoruz.

VHDL ile FPGA Geliştirme


Bu teknolojilerin gücünden yararlanarak, çok çeşitli uygulamaların benzersiz gereksinimlerini karşılamak üzere uyarlanabilen yüksek verimli, esnek ve ölçeklenebilir dijital devreler oluşturabileceğimize inanıyoruz.